Recenze přímé

Šebestovi 10. září 2014, 20:34:55 Jesličky se otevřely přesně v ten správný okamžik, kdy jsem je potřebovala. To byl takový první signál, že je to správná volba. Když jsem totiž zjistila, že musím nastoupit do práce dříve, než jsem původně plánovala, dlouho jsem měla špatný pocit z toho, že naši nejmenší (třetí v pořadí) pošlu k "cizím" tak brzy. Naštěstí jsem objevila právě otevřené Tadeáškovy jesličky. Naše princezna si velmi rychle zvykla. Naše hektická rána (jedno dítě do jeslí, jedno do školky, jedno do školy, maminka do práce, no úžasné, jak jistě znáte) velmi často zachraňovala obětavá a úžasná "teta Simča", která bez problémů zvládla můj (maminčin) rychlý odchod. Odpoledne se naší princezně vůbec nechtělo domů, se Simčou se totiž úžasně "blbne" :-) No a když jsme po roce jesličky opouštěli, Sašenka plakala. To myslím vážně, plakala, že už neuvidí Simču. Kdykoliv se zmíníme o "tetě Simče", následuje záplava dotazů, kdy tam zase půjdeme. To svědčí o tom, že se tam Sašenka měla opravdu dobře. Co víc si přát... než aby naše děti byly spokojené v prostředí, ve kterém se pohybují. A ještě jedno musím dodat. To, jak úžasně jsou tam děti vedené k samostatnosti, je také k nezaplacení. Myslím, že ve školkách běžně není moc dětí, které se umí sami bez problému obléknout, utřít na záchodě apod. a to vše v necelých třech letech. To nezvládají i někteří předškoláci :-(
Klobouk dolů, co vše Simča a spol. zvládají. Držím palce Simče při výběru spolupracovnic (měli jsme jednu tetu, kterou Sašenka tak úplně nemilovala, ale i tak v pohodě zvládala a v životě nenarazí vždy jen na lidi, kteří jsou na stejné vlně a tady to byla jedna z mnoha, takže naprostá pohoda).
Za nás (jak z pohledu Sašenky, tak i z pohledu maminky) můžeme vřele doporučit!!!!!!

Anonym 9. březen 2014, 19:23:42 

V tdadeáškových jesličkách se nám moc líbí, můžeme jedině doporučit a moc chválíme paní majitelku - je šikovná,hodná a "klobouk dolů" za její odhodlání a stálou péči :-))

*

Andrea Janečková s Nelinkou 

 16. březen 2015, 15:17:51 

V době, kdy jsme měli tatínka rok v zahraničí a Nelince byl rok a půl jsem hledala školku, kam bych mohla Nelinku dát a já si oběhat, co jsem potřebovala. Začínali jsme v jiné školce než jsou Tadeášovy jestličky. Bohužel Nelinku jsem tam vozila se slzami jako hrachy a já měla nervy na pochodu, jak tam opustím řvoucí dítě. Nakonec jsem to vzdala, ale nééé tak úplně! Zkusila jsem ještě Tadeášovy jestličky a musím říct, že i naše Nelinka - mamánek je ve školce ráda a mé odchody už nedoprovází pláč. Musím určitě poděkovat Simče, která ví, jak na ty děti :). Dokáže je zabavit, dělat s nimi lumpárny, které se dětem moc líbí, ale samozřejmě je i vede ke slušnému chování a základním principům výchovy. Navíc, Simči facebookový reporty fotek, jak si Nelinka hraje a baští, mě hřejí na duši :). Jesličky mě překvapily a i z Liberce mi stojí za to je s Nelinkou pravidelně navštěvovat.

*

denisa pham

 11. listopad 2015, 17:26:44 

Mam syna, ktery je v osmem mesici. A davala jsem ho k Tadeaskovi jestlicky, kdyz mu bylo teprve 3 mesice. Jste velmi skvele a uzasny ucitelky. Jsem velice spokojena.  

*

OliSo 3. září 2022, 17:29:43 Dcera od 2.5 let navštěvovala jesličky a byla naprosto nadšená. Simču děti zbožňují. Doporučuji 


18. březen 2014, 08:38:32

Piši za maleho spokojeneho zakaznika;)
Vzdy odchazi spokojeny, vyhrany, cisty a najedeny..
A za maminku je moc rada, ze muze sve ditko obcas na par hodin tam dat. Dokonce i neplanovane a za 30 minut mi bylo pohlidano. 

*

Dvojtytata  13. květen 2015, 23:10:05 Před dvěma lety jsme hledali jesle, aby mohla manželka na částečný úvazek zpět do práce. Tou dobou se nově otevřely Tadeáškovy jesličky. Ze začátku byla trochu nedůvěra v nové zařízení i novou situaci, ale velmi rychle jsme zjistili, že počáteční nervozita nebyla na místě. Malý tam chodil a chodí pravidelně a rád a nemohu si vynachválit přístup, který se jen tak nevidí. Když rodič potřebuje - jsou tu, když není možné dítě dovést - přijedou si pro něj, když je dítě nemocné - jednoduše se omluví a vše je vyřízeno. Pokud porovnám státní MŠ a Tadeáškovy jesličky, je mi až do breku jak ve školkách koukají na rodiče. S druhým klukem už tak nemusíme nad ničím bloumat a půjde s baťůžkem rovnou k Tádovi.

*

Anonym 16. květen 2016, 08:54:12 První hlídání naší nedůvěřívé 10 měsíční dcerky dopadlo na jedničku. Je vidět, že práci odvádí lidi, které to baví a jejich kladný přístup k malým dětem je přirozený... Paní Simča si hravě poradila ve stížené situaci, kdy naší princeznu trápily zoubky a do toho musela malá zvládnout přítomnost asi 30 cizích lidí na oslavě, která u nás v době hlídání probíhala. Služby externího hlídání budeme po této zkušenosti určitě v případě potřeby využívat. Tadeáškovy jesličky vřele doporučujeme. Kodytková 

Hanka 26. březen 2014, 10:05:44 

S jesličkama jsme spokojeni malý se tam vždy těší a nikdy nechce domů :-)

*

JanaPo 7. září 2020, 10:56:40 Všechny tři dcery prošly Tadeáškovými jesličkami od věku cca 0,5 roku.. V jesličkách se jim velmi líbilo, vždy o ně bylo skvěle postaráno a "smekám" před tou obrovskou energií a velikánským srdcem a náručí, které paní Simona pro všechny děti má. Pochovat, pohladit, pomazlit, ale taky řádit a dělat lumpárny - to vše s dětmi paní Simona denně dokáže. Vřele doporučuji!

*

Verča 1. září 2022, 18:31:55 

Co dodat. Úžasný přístup k dětem od útlého věku. Formou her naučí vše potřebné. Malý nechtěl z jesliček domů. Jesličky navštěvoval od svých cca 19ti měsíců každý den a ten pokrok. Nechtěl mluvit, dělal jen zvuky a paní Simča dokázala neuvěřitelné během několika měsíců. Syn si našel kamarády a vždy se tam těšil. Když byl nemocný nebo nastydlý, díky alternativnímu způsobu, který je možné využít, se z toho brzy dostal. Paní Simče patří neskutečné a ohromné děkuji a klaním se až k zemi za to, co vše s těma prckama dokáže 

**

Recenze

Recenze na portálu nejskolky.cz

https://www.nejskolky.cz/tadeaskovy-jeslicky-jindrichovska-220-3-jablonec-nad-nisou/

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!