pondělí - pátek 6:30 – 16:30

Jak jste se o nás dozvěděly?

Přes internet (193 | 52%)
Od kamarádky (91 | 24%)
Z letáku (30 | 8%)
Náhodou (23 | 6%)
Z tiskovin, televize (38 | 10%)
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Chvála, připomínky....:)

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4105"
Spokojenost. Malý vyblbnuty, čistý.. Já v klidu. Na všem se dá domluvit. Co víc si přát.
Mam syna, ktery je v osmem mesici. A davala jsem ho k Tadeaskovi jestlicky, kdyz mu bylo teprve 3 mesice. Jste velmi skvele a uzasny ucitelky. Jsem velice spokojena.
Před dvěma lety jsme hledali jesle, aby mohla manželka na částečný úvazek zpět do práce. Tou dobou se nově otevřely Tadeáškovy jesličky. Ze začátku byla trochu nedůvěra v nové zařízení i novou situaci, ale velmi rychle jsme zjistili, že počáteční nervozita nebyla na místě. Malý tam chodil a chodí pravidelně a rád a nemohu si vynachválit přístup, který se jen tak nevidí. Když rodič potřebuje - jsou tu, když není možné dítě dovést - přijedou si pro něj, když je dítě nemocné - jednoduše se omluví a vše je vyřízeno. Pokud porovnám státní MŠ a Tadeáškovy jesličky, je mi až do breku jak ve školkách koukají na rodiče. S druhým klukem už tak nemusíme nad ničím bloumat a půjde s baťůžkem rovnou k Tádovi.
V době, kdy jsme měli tatínka rok v zahraničí a Nelince byl rok a půl jsem hledala školku, kam bych mohla Nelinku dát a já si oběhat, co jsem potřebovala. Začínali jsme v jiné školce než jsou Tadeášovy jestličky. Bohužel Nelinku jsem tam vozila se slzami jako hrachy a já měla nervy na pochodu, jak tam opustím řvoucí dítě. Nakonec jsem to vzdala, ale nééé tak úplně! Zkusila jsem ještě Tadeášovy jestličky a musím říct, že i naše Nelinka - mamánek je ve školce ráda a mé odchody už nedoprovází pláč. Musím určitě poděkovat Simče, která ví, jak na ty děti :). Dokáže je zabavit, dělat s nimi lumpárny, které se dětem moc líbí, ale samozřejmě je i vede ke slušnému chování a základním principům výchovy. Navíc, Simči facebookový reporty fotek, jak si Nelinka hraje a baští, mě hřejí na duši :). Jesličky mě překvapily a i z Liberce mi stojí za to je s Nelinkou pravidelně navštěvovat.
Tadeáškovy jesličky : :D ......:).... Andy děkuji.
Předem děkuji za odpověď Za Tadeáškovy jesličky Havlová Simona www.tadeaskovyjeslicky.cz tel:775188580
Dnes jsem využila kočárkové hlídání a byla jsem velmi spokojená. Oceňuji hlavně flexiblitu. Službu jsem objednala včera večer a vše výborně klaplo. Děkujeme
Tadeáškovy jesličky: Rádo se stalo....:)
Předem děkuji za odpověď Za Tadeáškovy jesličky Havlová Simona www.tadeaskovyjeslicky.cz tel:775188580
Jesličky se otevřely přesně v ten správný okamžik, kdy jsem je potřebovala. To byl takový první signál, že je to správná volba. Když jsem totiž zjistila, že musím nastoupit do práce dříve, než jsem původně plánovala, dlouho jsem měla špatný pocit z toho, že naši nejmenší (třetí v pořadí) pošlu k "cizím" tak brzy. Naštěstí jsem objevila právě otevřené Tadeáškovy jesličky. Naše princezna si velmi rychle zvykla. Naše hektická rána (jedno dítě do jeslí, jedno do školky, jedno do školy, maminka do práce, no úžasné, jak jistě znáte) velmi často zachraňovala obětavá a úžasná "teta Simča", která bez problémů zvládla můj (maminčin) rychlý odchod. Odpoledne se naší princezně vůbec nechtělo domů, se Simčou se totiž úžasně "blbne" :-) No a když jsme po roce jesličky opouštěli, Sašenka plakala. To myslím vážně, plakala, že už neuvidí Simču. Kdykoliv se zmíníme o "tetě Simče", následuje záplava dotazů, kdy tam zase půjdeme. To svědčí o tom, že se tam Sašenka měla opravdu dobře. Co víc si přát... než aby naše děti byly spokojené v prostředí, ve kterém se pohybují. A ještě jedno musím dodat. To, jak úžasně jsou tam děti vedené k samostatnosti, je také k nezaplacení. Myslím, že ve školkách běžně není moc dětí, které se umí sami bez problému obléknout, utřít na záchodě apod. a to vše v necelých třech letech. To nezvládají i někteří předškoláci :-(
Klobouk dolů, co vše Simča a spol. zvládají. Držím palce Simče při výběru spolupracovnic (měli jsme jednu tetu, kterou Sašenka tak úplně nemilovala, ale i tak v pohodě zvládala a v životě nenarazí vždy jen na lidi, kteří jsou na stejné vlně a tady to byla jedna z mnoha, takže naprostá pohoda).
Za nás (jak z pohledu Sašenky, tak i z pohledu maminky) můžeme vřele doporučit!!!!!!
Myslim, ze skvely napad a jsem rada, ze mala muze chodit mezi deticky uz takhle mala:). Prijemne prostredi i Simonka, takze ja doporucuji!!;)
skvělé služby, malá většinou nechce ani domů :-)
S jesličkama jsme spokojeni malý se tam vždy těší a nikdy nechce domů :-)
byla jsem ráda ,že jsme odešli víc nemám co dodat
Také by mě zajímalo v čem byl problém? Psala jste to v době, kdy naše Sašenka jesličky navštěvovala, nezpozorovala jsem tam tedy žádné dítě, které by mělo nějaký větší problém. O to víc by mě to zajímalo. Děti tam až na pár výjimek (u kterých bylo jasně vidět, že nejsou vůbec zvyklé být někde pryč od maminky - ani tatínek nestačil) byly naprosto v pohodě.
zapomněla jsemještě podpis - Šebestová - nejsem zrovna zastánce anonymního prostředí, když už si něco myslím a někde to napíšu, tak se za to nestydím :-) Omlouvám se, že jsem jméno neuvedla hned.
Po 7. září 2020, 10:56:40 CEST
eflerka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one