pondělí - pátek 6:30 – 16:30

Jak jste se o nás dozvěděly?

Přes internet (207 | 52%)
Od kamarádky (95 | 24%)
Z letáku (30 | 8%)
Náhodou (25 | 6%)
Z tiskovin, televize (38 | 10%)
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Chvála, připomínky....:)

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1199"
Dcera od 2.5 let navštěvovala jesličky a byla naprosto nadšená. Simču děti zbožňují. Doporučuji
Co dodat. Úžasný přístup k dětem od útlého věku. Formou her naučí vše potřebné. Malý nechtěl z jesliček domů. Jesličky navštěvoval od svých cca 19ti měsíců každý den a ten pokrok. Nechtěl mluvit, dělal jen zvuky a paní Simča dokázala neuvěřitelné během několika měsíců. Syn si našel kamarády a vždy se tam těšil. Když byl nemocný nebo nastydlý, díky alternativnímu způsobu, který je možné využít, se z toho brzy dostal. Paní Simče patří neskutečné a ohromné děkuji a klaním se až k zemi za to, co vše s těma prckama dokáže
Všechny tři dcery prošly Tadeáškovými jesličkami od věku cca 0,5 roku.. V jesličkách se jim velmi líbilo, vždy o ně bylo skvěle postaráno a "smekám" před tou obrovskou energií a velikánským srdcem a náručí, které paní Simona pro všechny děti má. Pochovat, pohladit, pomazlit, ale taky řádit a dělat lumpárny - to vše s dětmi paní Simona denně dokáže. Vřele doporučuji!
O dětičky je dobře postaráno a nenudí se. Simča to s dětmi perfektně umí a tak můžu Tadeáškovy jesličky vřele doporučit! :)
Tadeáškovy jesličky můžu všem vřele doporučit. Syna jsem přihlásil když mu byl rok a vše fungovalo na jedničku. Vždy bylo o všechno perfektně postaráno, komunikace, domluva a péče o děti je na nejvyšší úrovni.
Dobrý den všem:-) Na jesličky můžu napsat jen samou chválu. Andělka chodila od 1,5 roku na plný úvazek a vše zvládly na jedničku podtrženou:-) DOPORUČUJI !!!
Naprosto úžasné jesličky! Tety jsou neuvěřitelně trpělivé a usměvavé. Náš syn navštěvoval jesličky od 6 měsíců, nejprve 4 hodiny denně, později jsme prodlužovali dobu na 7 hodin. Nikdy jsme se nesetkali s nepříjemným jednáním. Oceňuji mimochodem posílání MMS zpráv s děním v jesličkách - pro úzkostné matky k nezaplacení. Jesličky určitě doporučuji.
nejlepsi skolka! Kdybychom nebyli v cizine, chodi tam prcek stale ! Vsechny tety ma moc rad a sama uznavam, ze jsoi vaechny velmi. prijemne a s detmi to skvele umi!! Paja to tam miloval a doufam, ze nas teta Simonka jeste vezme na par dni duben kveten az budeme v cr :))) rozhodne stoji za to!
Veliká spokojenost jak rodičů, tak hlavně dítěte. Simona vychází maximálně vstříc. Všem rodičům moc moc doporučuji !!!!! Školkové prázdniny se blíží a Týnka se opět těší, že uvidí svou oblíbenou tetu.
Milujeme vás :) a už se těšíme, až budou školkové prázdniny a Eliška se uvidím se svými "starými kamarády". Ve školce mám najednou pocit, že je vše děsně neosobní, v jesličkách je menší kolektiv, lépe se tam citlivější dítko vleze a zvykne si. Přístup byl víc než skvělý, řekla bych až rodinný. Nikdy nebyl problém v čemkoliv vyjít vstříc, navíc teta Simona je neustále online a kdykoliv má rodič splín nebo cítí nejistotu, hned ho rozptýlí fotkou, videem či jen průpovídkou, co a jak se právě děje. Doporučuji všema deseti na rukou i deseti na nohou. Jestli budeme ještě někdy řešit, a doufám že ano, umístění dalšího mrněte, už teď se těším.. :) :-*
So 3. září 2022, 17:29:43 CEST
eflerka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one