pondělí - pátek 6:30 – 16:30

Jak jste se o nás dozvěděly?

Přes internet (179 | 55%)
Od kamarádky (80 | 25%)
Z letáku (30 | 9%)
Náhodou (21 | 6%)
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Chvála, připomínky....:)

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9196"
nejlepsi skolka! Kdybychom nebyli v cizine, chodi tam prcek stale ! Vsechny tety ma moc rad a sama uznavam, ze jsoi vaechny velmi. prijemne a s detmi to skvele umi!! Paja to tam miloval a doufam, ze nas teta Simonka jeste vezme na par dni duben kveten az budeme v cr :))) rozhodne stoji za to!
Veliká spokojenost jak rodičů, tak hlavně dítěte. Simona vychází maximálně vstříc. Všem rodičům moc moc doporučuji !!!!! Školkové prázdniny se blíží a Týnka se opět těší, že uvidí svou oblíbenou tetu.
Milujeme vás :) a už se těšíme, až budou školkové prázdniny a Eliška se uvidím se svými "starými kamarády". Ve školce mám najednou pocit, že je vše děsně neosobní, v jesličkách je menší kolektiv, lépe se tam citlivější dítko vleze a zvykne si. Přístup byl víc než skvělý, řekla bych až rodinný. Nikdy nebyl problém v čemkoliv vyjít vstříc, navíc teta Simona je neustále online a kdykoliv má rodič splín nebo cítí nejistotu, hned ho rozptýlí fotkou, videem či jen průpovídkou, co a jak se právě děje. Doporučuji všema deseti na rukou i deseti na nohou. Jestli budeme ještě někdy řešit, a doufám že ano, umístění dalšího mrněte, už teď se těším.. :) :-*
Jsme moc spokojeni a dite nejvic. Jeslicky nam hodne pomahaji a sluzby jsou naprosto perfektni!
První hlídání naší nedůvěřívé 10 měsíční dcerky dopadlo na jedničku. Je vidět, že práci odvádí lidi, které to baví a jejich kladný přístup k malým dětem je přirozený... Paní Simča si hravě poradila ve stížené situaci, kdy naší princeznu trápily zoubky a do toho musela malá zvládnout přítomnost asi 30 cizích lidí na oslavě, která u nás v době hlídání probíhala. Služby externího hlídání budeme po této zkušenosti určitě v případě potřeby využívat. Tadeáškovy jesličky vřele doporučujeme. Kodytková
Kodytková :)))
Tadeáškovy jesličky :děkujeme
Předem děkuji za odpověď Za Tadeáškovy jesličky Havlová Simona www.tadeaskovyjeslicky.cz tel:775188580
Spokojenost. Malý vyblbnuty, čistý.. Já v klidu. Na všem se dá domluvit. Co víc si přát.
Mam syna, ktery je v osmem mesici. A davala jsem ho k Tadeaskovi jestlicky, kdyz mu bylo teprve 3 mesice. Jste velmi skvele a uzasny ucitelky. Jsem velice spokojena.
Před dvěma lety jsme hledali jesle, aby mohla manželka na částečný úvazek zpět do práce. Tou dobou se nově otevřely Tadeáškovy jesličky. Ze začátku byla trochu nedůvěra v nové zařízení i novou situaci, ale velmi rychle jsme zjistili, že počáteční nervozita nebyla na místě. Malý tam chodil a chodí pravidelně a rád a nemohu si vynachválit přístup, který se jen tak nevidí. Když rodič potřebuje - jsou tu, když není možné dítě dovést - přijedou si pro něj, když je dítě nemocné - jednoduše se omluví a vše je vyřízeno. Pokud porovnám státní MŠ a Tadeáškovy jesličky, je mi až do breku jak ve školkách koukají na rodiče. S druhým klukem už tak nemusíme nad ničím bloumat a půjde s baťůžkem rovnou k Tádovi.
V době, kdy jsme měli tatínka rok v zahraničí a Nelince byl rok a půl jsem hledala školku, kam bych mohla Nelinku dát a já si oběhat, co jsem potřebovala. Začínali jsme v jiné školce než jsou Tadeášovy jestličky. Bohužel Nelinku jsem tam vozila se slzami jako hrachy a já měla nervy na pochodu, jak tam opustím řvoucí dítě. Nakonec jsem to vzdala, ale nééé tak úplně! Zkusila jsem ještě Tadeášovy jestličky a musím říct, že i naše Nelinka - mamánek je ve školce ráda a mé odchody už nedoprovází pláč. Musím určitě poděkovat Simče, která ví, jak na ty děti :). Dokáže je zabavit, dělat s nimi lumpárny, které se dětem moc líbí, ale samozřejmě je i vede ke slušnému chování a základním principům výchovy. Navíc, Simči facebookový reporty fotek, jak si Nelinka hraje a baští, mě hřejí na duši :). Jesličky mě překvapily a i z Liberce mi stojí za to je s Nelinkou pravidelně navštěvovat.
Tadeáškovy jesličky : :D ......:).... Andy děkuji.
Předem děkuji za odpověď Za Tadeáškovy jesličky Havlová Simona www.tadeaskovyjeslicky.cz tel:775188580
Dnes jsem využila kočárkové hlídání a byla jsem velmi spokojená. Oceňuji hlavně flexiblitu. Službu jsem objednala včera večer a vše výborně klaplo. Děkujeme
Tadeáškovy jesličky: Rádo se stalo....:)
Předem děkuji za odpověď Za Tadeáškovy jesličky Havlová Simona www.tadeaskovyjeslicky.cz tel:775188580
Čt 8. únor 2018, 19:14:47 CET
eflerka
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one